ערבה

אנחנו חברה ישראלית שכבר למעלה מעשור מפתחת, מייצרת ומשווקת מוצרי טיפוח ובריאות לחיות מחמד. אנו גאים בקו המוצרים הייחודי והאיכותי שרקחנו מחומרים טבעיים כדי להעניק את הטוב ביותר בעבור חברינו
האהובים - הכלבים והחתולים.

כבר שנים שהמוצרים שלנו נמכרים ברחבי העולם וזכו להצלחה רבה בקרב לקוחות שהפכו לחלק מהמשפחה. עם זאת, תמיד הייתה לנו משיכה חזקה הביתה, לישראל. לכן אנחנו כל כך מתרגשים לחזור למקור של חומרי הגלם
והטכנולוגיה של מוצרינו.

אנחנו פועלים באופן מתמיד לשפר את המוצרים ולהתאים אותם למגוון הרחב ביותר של חיות מחמד ולצרכיהם, תוך מענה על הצרכים שלך - שמירה על שגרת טיפוח וטיפול בריאה ונקייה.

יש בנו אמונה שישראל היא המקום המושלם עבורנו לממש את החזון - לספק לבעלי חיים את המוצרים הטובים ביותר שיש. אנחנו מחויבים לספק לך את השירות הטוב ביותר ומתרגשים מאוד להכיר.

מדע הטבע של ערבה

מוצרי ערבה מפותחים על ידי מומחים בתחום הקוסמטיקה ובליווי וטרינרים קליניים כדי להבטיח את הגשמת מלוא הפוטנציאל
הבריאותי של חומרי הגלם במוצרים שלנו.

ערבה מקפידה לשלב ריכוז גבוה של שמנים אתריים, שמנים צמחיים טבעיים ומינרלים ייחודיים כדי לרקוח מוצרים איכותיים שמותאמים במיוחד לחיות מחמד. הטכנולוגיה הייחודית שלנו מאפשרת שילוב מבחר רחב של חומרי גלם במוצר אחד ובכך להגיע ליעילות מקסימלית.

המורכבות בתהליך הייצור שלנו מקורה באתגר להכניס כמות רבה של שמנים בריכוז גבוה במוצרים השונים שלנו. המוצרים של ערבה אינם מכילים כימיקלים מסוכנים, חומרים משמרים, רעלים, פארבנים, פורמלדהידים או חומרי צבע. בכך אנחנו מבטיחים שמירה על רמת חומציות מאוזנת אשר מותאמת לטיפולי בעור ובפרווה של בעלי החיים.

מוצרי ערבה מיוצרים במפעל בעל תקן ISO 9001-2000 ובאישור GMP. הם משווקים בגדלים קמעונאיים - ליחידים, ובגרסאות מוגדלות לשימוש מקצועי למספרות ומגדלי כלבים.

אוצרות הטבע של ערבה

שמנים אתריים: שמנים אתריים הם חומרים מרפא רבי עוצמה הנמצאים בצמחים בכמויות זעירות ומופקים בדרך כלל ידי זיקוק עדין. שמן אתרי איכותי מזיקוק נכון מורכב מעשרות ולעיתים מאות חומרים פעילים הנמצאים בחלקים שונים של הצמח, בשורשים, דרך הגבעול, הפרחים והפירות. החומרים יוצרים ביניהם סינרגיה משלימה ומאוזנת בעלת סגולות מרפא רבות ומגוונות. במהלך ההיסטוריה התגלו תכונות המרפא של השמנים האתריים כך שהם הלכו ותפסו את מקומם החשוב ברפואת הצמחים, במוצרים רפואיים וכמובן בארומתרפיה, שהיא תורת ריפוי המבוססת על שמנים. לדוגמה, שמן אתרי לבנדר ידוע ביכולתו להרגיע את העור, שמן אתרי המופק מרוזמרין ידוע ביכולתו לשפר את זרימת הדם, ושמן אתרי המופק מתפוז ידוע ביכולתו להעלות את מצב הרוח. תוכלו ללמוד עוד על האפקט של כל אחד מהשמנים כאן

מינרלים מים המלח: מינרלים רבים, כולל סידן, מגנזיום, אשלגן, נתרן וברום מצויים בים המלח. מינרלים אלו ואחרים נחשבים למועילים לבריאות העור והשיער. לאורך שנים הם משמשים בני אדם לטיפול קוסמטי ורפואי והמומחיות שלנו היא להנגיש את הסגולות שלהם לחברים הפרוותיים שלנו. 

כמו שכנראה כבר הבנת, אנחנו בערבה רואים טיפוח טבעי כעניין בריאותי, נשמח להנגיש אותו לך ולאהוביך.